Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Možnosti dopravy 

Nad 2000,- Kč
doprava ZDARMA


PORADNA
Bachovy esenceMoje cesta k Bachovým esencím


DOPRAVA A PLATBA

Vaše celkové náklady spojené se zasláním zboží 

Pro nákup do 2000 Kč

Způsob dopravy

Platba převodem 

Platba na dobírku
(při převzetí balíčku) 
Česká pošta - pouze pro nákup Bachových esencí 55 Kč 100 Kč
Česká pošta - pro ostatní produkty z
e-shopu kromě Bachových esencí
85 Kč 130 Kč
Zásilkovna 60 Kč 75 Kč

Při nákupu nad 2000,- Kč je doprava ZDARMA (neplatíte poštovné ani dobírku).

 

Způsob zaslání zboží

Zboží zasílám prozatím pouze na území České republiky. Můžete si zvolit ze dvou druhů přepravy:

  • Česká pošta - doporučený dopis v případě nákupu Bachových esencí; doporučený nebo cenný balík pro všechny ostatní produkty z e-shopu. Zásilky jsou adresátovi doručeny nejčastěji do 2-3 pracovních dnů od jejich odeslání. V případě, že není adresát zastižen, dostane do schránky lístek s informací o uložení zásilky na nejbližší poště, kde si ji může vyzvednout. Poštovné činí 55,- Kč (pouze při nákupu Bachových esencí), resp. 85,- Kč (pro všechny ostatní produkty z e-shopu).

  • Zásilkovna - doručení zásilky společností Zásilkovna s.r.o. na jedno z desítek výdejních míst označených jako Z-Point. Doručení trvá přibližně 2 pracovní dny. Ve chvíli, kdy je zásilka připravena k výdeji, obdržíte e-mail a SMS zprávu s heslem, na základě kterého si svůj balíček můžete ve výdejním místě vyzvednout. Uložení zásilky je možné prodloužit až na 21 dní. Cena za dopravu formou Zásilkovny činí 60,- Kč.  

Zboží odesílám nejdéle do 5 pracovních dnů (většinou je to dříve) od obdržení objednávky resp. do 5 pracovních dnů od obdržení platby (v případě, kdy zákazník hradí cenu zboží předem převodem peněz na bankovní účet). Nemám kamennou prodejnu, proto většinu zboží nemám skladem. Preferuji zasílat zákazníkům čerstvé bylinné produkty a čerstvou přírodní kosmetiku, proto objednávám produkty přímo od výrobců v návaznosti na Vaše objednávky. Posílám vždy kompletní objednávku, na přání kupujícího lze vyřídit objednávku i po částech, ale jen v případě, že kupující zaplatí poštovné i při druhém zaslání. 

 

Způsob úhrady zboží

  • na dobírku – za zboží zaplatíte při fyzickém převzetí balíku se zbožím. Příplatek za dobírku se připočítá k ceně poštovného (viz. výše) a se liší podle zvoleného dopravce:

    • Česká pošta   ......... 45,- Kč
    • Zásilkovna     ......... 15,- Kč
  • dopředu převodem peněz na bankovní účet prodávajícího – číslo účtu pro platby převodem je 2100373567/2010, jako variabilní symbol zadejte číslo objednávky (číslo objednávky bude uvedeno v potvrzovacím e-mailu, který obdržíte po provedení Vaší objednávky). Při platbě předem musí být příslušná částka uhrazena nejpozději do 14 dnů od objednání zboží. V případě nezaplacení zboží v uvedené lhůtě bude objednávka zrušena.

 

Bankovní spojení pro platby převodem

Číslo bankovního účtu: 2100373567/2010

Variabilní symbol: číslo objednávky