Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Možnosti dopravy 

Nad 2000,- Kč
doprava ZDARMA


PORADNA
Bachovy esenceMoje cesta k Bachovým esencím


Úvod » Poradenství a esence na míru

Bachovy esence na míru

Mix esencí dle vašeho vlastního výběru

Nabízím sestavení a namíchání osobní směsi Bachových esencí na míru přímo pro Vás. Problémy, starosti a situace, které nás trápí a které chceme řešit, často vyžadují více esencí najednou. Někomu může připadat příliš nákladné pořizovat si několik 20 ml lahviček s jednotlivými Bach květy, které pak možná ani nevypotřebuje celé. Za celkově mnohem nižší cenu tak ode mě získáte již namixovanou 30 ml lahvičku, ve které můžete mít najednou až sedm esencí (krizová esence Rescue Remedy se zde považuje za jednu položku, přestože sama o sobě je již namíchána z pěti Bach květů).

Cena namíchané 30 ml lahvičky s esencemi dle Vašeho vlastního výběru je 230 Kč .

Objednat lahvičku s esencemi dle Vašeho výběru můžete zde.

 

Poradenství a konzultace

Pokud si nejste jistí výběrem esencí, neváhejte se na mě obrátit pro radu, ráda Vám pomohu. Každá esence v sobě skrývá mnohem více emocionálních obrazů a situací, než je možno uvést v popisu u jednotlivých esencí. Také některé esence mohou působit podobným dojmem a může být těžké se rozhodnout, která je ta správná pro daný emocionální stav či charakterovou vlastnost. Proto svým zákazníkům nabízím nejen namíchání lahvičky na míru, ale také poradenství a konzultaci. Při konzultaci mi zákazník otevře a popíše problém, který potřebuje řešit. Na základě vzájemné komunikace a s respektem ke všemu, co zákazník uvnitř prožívá a cítí, nabídnu pomoc výběrem vhodných esencí. Řešit společně můžeme nejen problémy Vaše, ale i Vašich dětí nebo zvířat (domácích mazlíčků). Přečtěte si více o tom, co všechno lze řešit pomocí Bachových květových esencí.

Konzultace provádím v tuto chvíli pouze e-mailem, telefonicky nebo po skypu. V případě e-mailové komunikace je pravděpodobné, že si vyměníme několik e-mailů, než dospějeme k výslednému řešení. Setkání po telefonu nebo skypu je potřeba si předem dohodnout, délka hovoru může být až 60 min.

Cena konzultace včetně namíchané 30 ml lahvičky s esencemi na míru:

- první konzultace pro jednu osobu 500 Kč

- každá další konzultace pro jednu osobu 350 Kč

- pro dva členy rodiny současně (např. rodič + dítě, partneři, sourozenci) 800 Kč
POZOR! Každý člen dostane svou 30 ml lahvičku esencí na míru.

- pro zvířecího přítele 300 Kč

Lahvičky namíchaných esencí na míru posílám pouze po platbě předem na účet (nikoli na dobírku), děkuji za pochopení. Poštovné u Bachových esencí činí 55 Kč.

Pro dohodnutí konzultace mě kontaktujte na objednavky@priroda-pro-vas.cz
nebo volejte na telefon 732 287 785.

Více o mé poradenské činnosti se dozvíte na BachovkyOstrava.cz

 

Pozn.: Všechny osobní informace, které mi zákazník při konzultaci svěří, považuji za důvěrné, nedostanou se k žádným dalším osobám a slouží pouze pro výběr vhodných esencí.

Pozn.: Bachovy květové esence nejsou lék. Užívání Bach květů nenahrazuje lékařskou péči ani lékařem stanovenou a doporučenou léčbu.